SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN

Gazeta De Italia

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Simona Halep și Timea Babos dă piept cu Timea Babos în turul trei de la US OPEN. Meciul dintre Simona Halep și Timea Babos începe la ora 18:00

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 6-4 în setul trei. Simna halep se impune greu în fața unguroaicei Timea Babos

A început setul al doilea

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 6-1Simona câștigă priml set după 25 de minute de joc.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 5-1

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 4-1. Babos își adjudecă pentru prima dată serviciul în această partidă.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 4-0. Simona câștigă, după două șanse de break pentru Babos.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor 3-0. Al doilea break luat de Halep la începutul partidei

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS: Scor: 2-0

UPDATE: 18,19. A început partida. Halep obține primul punct pe serviciul lui Babos.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Nu este prima dată când Simona Halep joacă cu Timea Babos.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Simona Halep a învins-o pe Timea Babos (34 WTA) în ambele dueluri de până acum, în 2013, în sferturi la Budapesta, cu 7-5, 6-1, și în 2015 în optimi la Guangzhou, cu 6-4, 6-0.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Timea Babos a fost lider în prima parte a sezonului în circuitul feminin la numărul de aşi reuşiţi, iar acum se află pe locul al treilea, cu 219 aşi în meciurile din 2016, dar este şi a cincea la numărul de duble greşeli, cu 185 în 51 de meciuri.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Pentru a accede în turul trei la US OPEN,Timea Babos a dispus cu 6-2, 6-4 de olandeza Richel Hogenkamp. Babos, cap de serie numărul 31, s-a impus într-o oră și 17 minute.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Simona Halep, numărul cinci mondial, s-a calificat în runda a treia a turneului US Open după ce a învins-o pe cehoaica Lucie Safarova cu 6-3, 6-4.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Simona Halep, semifinalistă la ediția de anul trecut la Flushing Meadows, a obținut victoria într-o oră și 27 de minute în fața unei adversare de 29 de ani, care ocupă locul 44 în lume.

SIMONA HALEP – TIMEA BABOS LIVE SCORE la US OPEN. Meciul dintre Simona Halep și Timea Babos este programat pentru ora 18:00.